РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000718795<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Золотухіна О. А. 
Концепція розвитку підсистеми передавання мультимедійних повідомлень IMS / О. А. Золотухіна, О. М. Ткаленко, А. М. Тушич, В. М. Чорна, О. Р. Нікітенко // Телекомунікац. та інформ. технології. - 2019. - № 4. - С. 81-89. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Зростання кількості послуг для абонентів у мережах мобільного зв'язку призводить до зростання кількості однакових функцій, які дублюються на вузлах серверів, що обслуговують ці послуги. Ці фактори, а також потреба в інтеграції сервісів, що комбінують гетерогенні медіа-середовища, обумовлюють актуальність задачі уніфікації платформи побудови послуг. Досліджені передумови виникнення концепції IP Multimedia Subsystem (IMS), визначені стратегія та концепція розвитку IMS різними операторами як стільникового, так і проводового зв'язку в залежності від профілю їх бізнесу та інших умов. Проведено аналіз актуальних послуг, які доцільно реалізовувати на платформі IMS та впроваджувати на мережах операторів. Визначено, що перспективним напрямком розвитку операторів мобільного зв'язку є конвергенція. Зокрема, в межах надання послуг та сервісів конвергенція проводиться з метою мінімізації відтоку телефонного трафіку в інші мережі та запуску нових послуг мультимедіа, в межах оптимізації інфраструктури - з метою зменшення експлуатаційних витрат, розширення номенклатури послуг у сторону мультимедіа. Визначено характеристики трафіку, який генерується різними мультимедійними послугами, загальний підхід до параметризації мультимедійного трафіку. Використовується представлення мультимедійного трафіку деякої послуги у вигляді випадкового процесу. Виділено параметри, які можна використати для опису відповідного сервісу протягом одного сеансу зв'язку з абонентом сервісу: максимальна кількість блоків інформації, яку відповідний сервіс генерує за одиницю часу, пікове значення трафіку, мінімальне значення трафіку, коефіцієнт пакетності трафіку, середня тривалість піка. Ці параметри можна використовувати для опису сервісу протягом одного сеансу зв'язку з абонентом сервісу. Побудована математична модель, яка описує трафік, визначено ключові залежності.


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.16

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25101 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського