РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000718904<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Вольчин І. А. 
Викиди парникових газів на українських теплових електростанціях / І. А. Вольчин, Л. С. Гапонич // Энерготехнологии и ресурсосбережение. - 2019. - № 4. - С. 3-12. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Україна у 2014 р. підписала та ратифікувала Угоду про асоціацію з ЄС. Однією з вимог, що висуваються в Угоді, є встановлення процедур моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів (ПГ) від енергетичних установок. Основою цієї системи є сукупність методик оцінки викидів ПГ. Парникові гази, що утворюються при спалюванні органічного палива, - це CO2, CH4 та N2O. Основним ПГ, що викидається тепловими електростанціями (ТЕС), є CO2. При виконанні роботи створено метод розрахунку викидів CO2, що утворюється при спалюванні вугілля на ТЕС, на основі коефіцієнтів вмісту вуглецю з урахуванням теплоти згоряння вугілля та втрат теплоти через механічний недопал. За розробленим методом отримані значення специфічних коефіцієнтів вмісту вуглецю, коефіцієнтів викиду CO2 та валових викидів СО2 на ТЕС України в останні роки. Розраховано, що валові викиди ПГ на ТЕС України у 2018 р. становили 45,5 млн т CO2-екв, значення питомих викидів ПГ на одиницю відпущеної електроенергії були на рівні 1126 г/кВт-год, причому для вугілля марок А, П цей показник сягав 1186 г/кВт-год, для марок Г, ДГ - 1112 г/кВт-год.


Індекс рубрикатора НБУВ: З37-5-082 + Д232.27

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28350 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського