РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000719278<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Ліщук-Торчинська Т. 
Постать ідеального депутата Верховної Ради України як об'єкт аналізу і предмет обговорення / Т. Ліщук-Торчинська, О. Кузьмук // Соціол. студії. - 2019. - № 2. - С. 74-81. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Політика та політичні процеси становлять неабиякий інтерес для громадськості. До політиків, лідерів та представників політичних партій в Україні завжди високі очікування. Суспільство делегує законотворцям свої повноваження в надії на конструктивний розвиток держави, підвищення рівня життя населення та зростання ролі соціальних гарантій. Яким має бути ідеальний депутат Верховної Ради України, які його особистісні якості, якою має бути його команда, які першочергові завдання мають бути виконані? Ці ключові позиції стосовно постаті народного депутата стали предметом для обговорення на основі методики "Світове кафе" ("The World cafe") за модераторства авторів статті. Цільовою аудиторію дослідження виступила академічна (студентська) молодь. Мета дослідження - вивчення окремого випадку смислоутворення в царині політичного дискурсу, а саме конструювання концепту "ідеальний депутат Верховної Ради України", а також імплементація методики "Світове кафе" в площині політичної соціології. Запропоновані в процесі обговорення типізуючі конструкції щодо етичної поведінки депутата передають домінуючі моральні цінності академічної молоді. Відмінні конструкції щодо соціальних очікувань в аспекті програмової частини діяльності депутатів побудовані на відмінності особистого біографічного досвіду, відмінного оточення, інтересів і соціального походження знання.


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*332.1-723.5 + С5*666*442.12

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100935 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського