РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000719507<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Паньків В. І. 
Інсулін деглудек/інсулін аспарт - перший комбінований препарат базального і прандіального аналогів інсуліну у практиці ендокринологів: огляд літератури та практичні рекомендації / В. І. Паньків // Клініч. ендокринологія та ендокрин. хірургія. - 2019. - № 2. - С. 12-22. - Бібліогр.: 40 назв. - укp.

Досягнення оптимального глікемічного контролю - основне завдання для запобігання і сповільнення прогресування цукрового діабету (ЦД) і пов'язаних з ним ускладнень. Інсулінотерапія залишається найефективнішим способом досягнення цільових рівнів глікемічного контролю у хворих на ЦД 1 типу. Оптимальна інсулінотерапія має максимально точно імітувати фізіологічний профіль секреції інсуліну, який спостерігається в осіб без ЦД. У зв'язку з цим розробка і впровадження у клінічну практику аналогів інсуліну, які мають поліпшений профіль безпеки, надає нові можливості в лікуванні ЦД. Інсулін деглудек/інсулін аспарт - перший розчинний комбінований препарат інсуліну, що містить 70 % інсуліну тривалої дії деглудек - 30 % аналога інсуліну ультракороткої дії аспарт в одній ін'єкції. Це забезпечує потребу як в базальному, так і прандіальному інсуліні. В огляді представлено дані про ефективність, безпеку, переносимість та клінічні переваги інсуліну деглудек/інсуліну аспарт. За даними багатьох клінічних досліджень, він забезпечує досягнення успішного контролю стосовно зниження вмісту глюкози у плазмі натще, а також асоціюється зі значно меншою частотою підтверджених гіпоглікемій, у тому числі нічних у порівнянні з попередньо змішаними і базальними аналогами інсуліну, а також звичайною базис-болюсною терапією (у разі використання разом з інсуліном аспарт). Тому інсулін деглудек/інсулін аспарт може бути логічним і обгрунтованим вибором для старту й інтенсифікації інсулінотерапії у разі ЦД 1 і 2 типу у пацієнтів, які не досягли адекватного контролю у разі використання максимальних і рекомендованих доз пероральних цукрознижувальних препаратів, а також простою альтернативою базис-болюсній терапії у пацієнтів, котрі потребують інтенсифікації інсулінотерапії. Висновки: насамперед рекомендують старт інсулінотерапії з інсуліну деглудек/інсуліну аспарт 1 раз на добу, а не з базального інсуліну для забезпечення ліпшого і більш безпечного контролю ЦД у порівнянні з інсуліном гларгін. Інша опція - застосування інсуліну деглудек/інсуліну аспарт у двох ін'єкціях замість повної базисно-болюсної терапії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.774 інсулін + Р415.160.23-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24380 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського