РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000721760<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Khmelyarchuk M. 
The importance of pool funding for financing sustainable development goals = Значення фінансових пулів для фінансування цілей сталого розвитку / M. Khmelyarchuk, Sunday Imoh // Фінанс.-кредит. діяльність: проблеми теорії та практики : зб. наук. пр.. - 2019. - Вип. 2. - С. 229-235. - Бібліогр.: 15 назв. - англ.

Мета роботи - дослідження ефективності механізму пул фінансування як наукової концепції та практичного підходу фінансового забезпечення цілей сталого розвитку на міжнародному і національному рівнях. Суть концепції полягає в об'єднанні фінансових ресурсів різних економічних агентів з метою збільшення фінансової спроможності та мінімізації ризиків при фінансуванні цілей сталого розвитку. Згідно з дослідженнями авторів, цей підхід є особливо актуальним для країн із перехідною економікою або країн, що розвиваються, де більшість цілей сталого розвитку є невирішеними та потребують значних ресурсів для їх фінансування. Інституційний та економічний механізми реалізації такого підходу полягають у створенні національних пул фондів для фінансування програм сталого розвитку. Передумовою створення таких фондів є розроблення національної стратегії фінансування програм сталого розвитку відповідно до соціально-економічних реалій і можливостей залучення різних економічних суб'єктів для спільного фінансування програм, спрямованих на забезпечення безпечного майбутнього для наступних поколінь. Важливими передумовами для створення пул фондів для сталого розвитку є такі: визначення джерел формування та концентрації фінансових ресурсів; вибір ефективних та адекватних фінансових інструментів; проведення контролю за цільовим використанням коштів і визначення соціально-економічного ефекту від фінансування проектів і програм сталого розвитку. Такий підхід сприятиме концентрації та уніфікації джерел і механізмів фінансування програм сталого розвитку на національному рівні, а також моніторингу використання коштів за їхнім призначенням.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73250 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського