РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000721784<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Fedosov V. 
Tax transformations effects = Ефекти податкових трансформацій / V. Fedosov, O. Tymchenko, V. Babichenko // Фінанс.-кредит. діяльність: проблеми теорії та практики : зб. наук. пр.. - 2019. - Вип. 2. - С. 462-475. - Бібліогр.: 31 назв. - англ.

Податкові реформи в Україні змінюють одна одну, проте не призводить до бажаних результатів. Такий стан речей актуалізує дослідження помилок і неправильних управлінських рішень, які ухвалюють під час реформування. Вважаємо, що головною причиною неефективних податкових реформ є ігнорування об'єктивних особливостей податків та основ менеджменту під час розроблення та реалізації податкової політики. Мета роботи - довести цю гіпотезу. У процесі дослідження застосовано метод логічних умовиводів на основі взаємозв'язку об'єктивного і суб'єктивного та статистичний аналіз даних. Вони показують, що визначення податків можна трактувати по-різному. Це активізує бенефіціара податкової реформи: уряд чи суспільство. Уряд України визначає цілі податкової реформи в абстрактній формі без кількісних показників і не аналізує результати попередніх податкових трансформацій. Такий підхід не відповідає засадам управління. Податкові трансформації протягом 2014 - 2018 рр. призвели до зростання податкового навантаження. У результаті доходи держави зросли. Водночас це призвело до скорочення споживчого попиту. Такий висновок підтверджують показники розвитку фармацевтичного ринку та ринку підакцизних товарів. Ефект був логічним результатом ігнорування об'єктивних властивостей податків. Управлінські рішення щодо реформування податкової системи суперечать меті реформування податкової системи в Україні - забезпечити економічне зростання. Статистичні дані свідчать про незначне зростання ВВП. Але більшість людей стали значно біднішими через нерівномірний розподіл доходів. Український уряд не використовував природні властивості податків як регуляторів споживчого попиту через перенесення податкового тягаря з бідних верств населення на платників, дохід яких значно перевищує середній. Запропоновано подальші напрями податкових трансформацій.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413-183

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73250 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського