РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000721791<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Lys S. 
Analysis of methods for extending the life cycle of a TP-100A boiler = Аналіз методів збільшення терміну експлуатації котлоагрегату ТП-100А / S. Lys, O. Yurasova, N. Lashkovska // Energy eng. and control systems. - 2018. - 4, № 1. - С. 1-8. - Бібліогр.: 8 назв. - англ.

Для реконструкції котельного агрегату ТП-100А необхідно прийняти низку технічних рішень: заміна 100 % поверхонь нагріву первинного і вторинного контуру перегріву пари; заміна барабана котла; замкнення пилосистеми; встановлення газощільних екранних поверхонь нагріву; заміна всіх кубів водяного економайзера; заміна всіх кубів трубчастого повітропідігрівника (ТПП); заміна запірної та регулівної арматури; заміна всіх паропроводів у межах котельного відділення. Замкнення пилосистеми надасть змогу уникнути скидання вугільного пилу на електрофільтр, що зменшить витрату палива на виробництво електричної енергії. Встановлення газощільних екранів надасть змогу зменшити присоси холодного повітря в топку, що позитивно відобразиться на ккд котла і виході рідкого шлаку, а заміна кубів водяного економайзера і ТПП надасть можливість підігріти живильну воду, і відповідно, холодне повітря до розрахункової величини (до реконструкції температури не досягали розрахункової величини). Заміна запірної та регулівної арматури допоможе якісно регулювати основні параметри пари (тиск та температуру), до того ж збільшиться швидкість маневрування енергоблоку та зменшиться величина перепалів палива під час маневрування. Крім того, що вищевказані операції збільшують термін експлуатації, вони також призведуть до підвищення ккк котла, як мінімум на 2 % і значно підвищать маневреність енергоблоку загалом.


Індекс рубрикатора НБУВ: З361-09

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж44046 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського