РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000722001<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Sokolov A. V. 
Effect of binary orthogonal transform type on the cardinality and structure of constant amplitude codes for the MC-CDMA technology = Вплив типу двійкового ортогонального перетворення на потужність і структуру кодів постійної амплітуди для технології MC-CDMA / A. V. Sokolov // Інформатика та мат. методи в моделюванні. - 2019. - 9, № 1/2. - С. 5-14. - Бібліогр.: 10 назв. - англ.

Однією з найважливіших технологій множинного доступу, яка використовується в сучасних мобільних телекомунікаційних системах, є технологія MC-CDMA, в якій в якості сигналів, що передаються, використовуються коефіцієнти перетворення Адамара. Незважаючи на істотні переваги технології MC-CDMA, її значним недоліком є високий пік-фактор сигналів, що передаються. Одним з найбільш ефективних методів подолання даного недоліку є використання C-кодів, кожне кодове слово яких має строго визначене значення пік-фактора. Досліджено вплив виду бінарного ортогонального перетворення на структуру і потужність C-кодів, які можуть бути побудовані на його основі. Встановлено, що клас класичних бент-послідовностей щодо матриці Адамара, побудованої за допомогою конструкції Сильвестра, є лише окремим випадком класу бінарних бент-послідовностей. Встановлено, що подібні класи бент-послідовностей існують для двох інших нееквівалентних класів матриць Адамара, а також для матриць Адамара, побудованих на основі інших досконалих алгебричних конструкцій: досконалих двійкових решіток і, власне, класичних бент-послідовностей. Так, в статті виписані алгебричні нормальні форми бент-послідовностей, побудованих щодо другої і третьої нееквівалентних матриць Адамара порядку n = 16. Проведено дослідження структури і потужностей класів бент-послідовностей, побудованих відносно матриць Адамара, синтезованих на основі досконалих двійкових решіток і класичних бент-послідовностей. Використання знайдених нових класів бент-послідовностей, а також концепції оперативної зміни робочої матриці ортогонального перетворення, дозволить отримати зменшення надмірності C-кодів, що застосовується в технології MC-CDMA при збереженні пік-фактора сигналів, що передаються на мінімальному рівні.


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.16-013

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100666 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського