РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000722489<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Mikova L. 
Design and stress analysis of wheel mobile robot = Конструкція та силовий аналіз колісного мобільного робота / L. Mikova // Техн. науки та технології. - 2019. - № 3. - С. 162-167. - Бібліогр.: 11 назв. - англ.

У контексті проектування нових, вдосконалених пристроїв або технічних систем, що містять електронні елементи, все частіше стикаємося з такими поняттями, як мехатроніка, мехатронні системи, підхід до вирішення систем мехатроніки або просто мехатроніка. Вплив мехатроніки найбільш помітний у мобільних мехатронних виробах, особливо в автомобільній промисловості, де все частіше застосовуються мехатронні системи. Конструювання колісного шасі з покращеною здатністю долати нерівну місцевість. Його окремі частини підлягають імітації силовим навантаженням, що підтвердило перевагу обраної конструкції та мобільності шасі. Аналіз останніх досліджень і публікацій. Проектування робота для конкретної мети завжди включає кілька етапів. Перш ніж розглянути конструкцію робота, необхідно визначити, в якому середовищі він повинен працювати. Проблема чотирьох і більше колісних шасі виникає коли колеса не підресорені, а нерівність поверхні місцевості зумовлює втрату контакту колеса з нерівною поверхнею та відповідно втрату зчеплення. Питання про фізичну конструкцію мобільного робота не досліджено, оскільки це буде вирішено в майбутньому. Основною метою було проектування та аналіз напружень окремих частин мобільного колісного робота з покращеною здатністю проходити через нерівну місцевістью. Шасі базується на п'яти модулях, які з'єднані між собою. Його керованість залежить від модулів розташованих один проти одного і обмежується верхньою кришкою з'єднання. Два модуля, вбудовані між колесами, призначені для зберігання, які можна використовувати для джерел живлення або допоміжного управління. Висновки: всі конструктивні частини цього мобільного робота були розроблені в програмному забезпеченні Solidworks з урахуванням простоти конструкції та простоти виготовлення. Пересувне шасі тестувалося в різних моделях місцевості, де відслідковувалися всі його рухи та адаптація на місцевості. Пересувна структура шасі була перерахована з точки зору теоретичної механіки.


Індекс рубрикатора НБУВ: З965.941-02

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101341 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського