РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000723087<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Ахонін С. В. 
Структура та механічні властивості з'єднань псевдо-<$E bold beta> титанового сплаву при TIG зварюванні / С. В. Ахонін, В. Ю. Білоус, Р. В. Селін, І. К. Петриченко // Автомат. зварювання. - 2020. - № 2. - С. 11-17. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Конструкційні псевдо-<$E beta> титанові сплави (ТС) викликають великий інтерес під час виготовлення складних конструкцій відповідального призначення. До цього класу сплавів відносяться сплави зі структурою, представленою однією <$E beta>-фазою після гартування або нормалізації з <$E beta>-області. Важливим фактором у разі використання псевдо-<$E beta> ТС в авіаційній і ракетній техніці є його здатність до зварювання. Зварні з'єднання сучасних псевдо-<$E beta> ТС за механічними показниками повинні відповідати рівню механічних показників основного металу. Досліджено вплив аргонодугового зварювання, а також подальша термічна обробка на фазовий склад, структуру та механічні властивості зварних з'єднань псевдо-<$E beta> ТС. Встановлено, що в результаті впливу термічного циклу зварювання в металі шва з'єднань псевдо-<$E beta> сплаву ВТ19 фіксується переважно <$E beta>-фаза в кількості 77 %. Застосування присадного дроту ВТ1-00св збільшує кількість дисперсних частинок <$E alpha>-фази і відповідно знижує кількість <$E beta>-фази в металі шва до 60 %. В результаті впливу відпалу формується рівномірна, однорідна дрібнодисперсна двофазна <$E ( alpha~+~beta )>-структура з показниками тимчасового опору розриву зварних з'єднань на рівні <$E sigma sub t~=~1010> МПа, що перевищує відповідні показники основного металу на 12 %.


Індекс рубрикатора НБУВ: К641.7-1 + К235.160.75

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26970 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського