РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000723093<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Матвійчук В. А. 
Адитивне електронно-променеве обладнання для пошарового виготовлення металевих виробів із порошкових матеріалів / В. А. Матвійчук, В. М. Нестеренков // Автомат. зварювання. - 2020. - № 2. - С. 44-49. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

На базі малогабаритного устаткування для електронно-променевого зварювання СВ-212М створено макет адитивного технологічного обладнання для відтворення процесу виробництва деталей за заданими формою та властивостями методом пошарового наплавлення з застосуванням металевих порошкових матеріалів. Розроблено програмно-апаратну платформу управління устаткуванням, яку інтегровано до адитивного технологічного обладнання. Платформа складається з апаратного контролера, який розроблений на базі промислового контролера cRIO-9039 виробництва компанії National Instruments (США) та програмного забезпечення для 3D друку. На створеному обладнанні отримано дослідний зразок виробу заданої форми з геометричними розмірами: зовнішній діаметр 85 мм, внутрішній 55 мм, висота 35 мм. Для виробництва застосовували порошок титану ВТ-20 вітчизняної компанії "Ті Текнолоджі". Проведено металографічні дослідження отриманого зразка. Встановлено, що структура наплавлення у тілі кристалітів в основному має гілчасту <$E alpha prime>-фазу і невелику кількість <$E beta>-фази, що є характерним для литого титанового сплаву ВТ-20. Межі зерен є чистими, без включень. Частини зразку є безпористими, що свідчить про повне проплавлення шару порошку в процесі 3D друку. Твердість металу на всіх ділянках суттєво не відрізняється і перебуває в межах від HV 3960 до HV 4150 МПа. За результатами досліджень зроблено висновки.


Індекс рубрикатора НБУВ: К641.7-5 + К391.91

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26970 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського