РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000723372<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Brazhenenko M. 
IoT low bandwidth networks M2M communication protocols reference qualities = Еталонні атрибути якості M2M протоколів комунікації в мережах з низькою пропускною здатністю / M. Brazhenenko, V. Shevchenko, V. Petrivskyi // Системи оброб. інформації. - 2019. - Вип. 4. - С. 7-15. - Бібліогр.: 22 назв. - англ.

Еволюція Інтернету досі була чотирьохетапним процесом. Вона розпочалась з базового підключення, потім еволюціонувала до мережевої економіки, потім перейшла до імерсивного досвіду і тепер знаходиться на четвертому етапі - IoE (Інтернет всього). Інтернет всього не є відчутним терміном. Швидше, саме зв'язки між людьми, процесами, даними і речами створюють цінніший і актуальніший досвід, перетворюючи інформацію на дії, які створюють нові здатності і безпрецедентні економічні можливості. Старіння суспільства є однією з причин, по яким IoE необхідно, надаючи можливість людям жити самотньо, без сторонньої допомоги, довше. IoE виходить за межі традиціної M2M (машина - машина) взаємодії, технологій та проколів. Незважаючи на це найбільшим обмеженням усіх існуючих платформ та технологій є їх взаємна сумісність. Розглянуто найпопулярніші протоколи взаємодії, що здатні реалізовувати філософію і цінності IoE в їх поточному стані. Порівняно їх можливості, специфіку імплементації, обмеження та області застосування. Визначено теоретичну можливість практичного застосування в мережах з низькою пропускною здатністю. З метою визначення прихованого потенціалу кожного із запропонованих рішень змодельовано поведінку системи в мережі з низькою пропускною здатністю у різних ситуаціях, визначено найкращі з урахуванням специфіки області застосування, а також можливість підтримки обраних сценаріїв різними протоколами. Як результат порівняння визначили квазівідстані до найкращого. На підставі одержаних даних визначили критерії та ключові вимоги для протоколу взаємодії. Порівняння продемонструвало, що використання створення нового протоколу на базі COAP для з'єднання по мережі Інтернет, з додаванням можливості визначати порядок повідомлень (пакетів), а також з можливістю передачі даних за допомогою SMS у якості транспорту і здатністю змінювати поведінку QoS модуля в залежності від області застосування має вирішити поточну технологічну проблему.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.3-016.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70474 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського