РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000723988<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Ященко В. О. 
Інформаційні технології в забезпеченні безпеки життєдіяльності в умовах зростаючого міжнародного і державного тероризму / В. О. Ященко // Мат. машини і системи. - 2019. - № 2. - С. 27-42. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Наведено стислий огляд інформаційних технологій і систем забезпечення безпеки життєдіяльності в умовах зростаючого міжнародного і державного тероризму. Розглянуто деякі питання безпеки життєдіяльності як науки про захист людини від негативних впливів. Захист населення від терористичних дій - одна з основних задач, що включає засоби запобігання спробам, навчання, профілактичний огляд, охорону, знешкодження, системи контролю і розвідки для виявлення намірів терористів, штучний інтелект. На штучний інтелект покладаються особливі надії в боротьбі з терористами і терористичними організаціями. Такі системи вимагають обробки великих масивів інформації. Вивченню великих обсягів даних перешкоджає людський фактор, так як для обробки інформації використовуються фахівці. У зв'язку з цим особливу затребуваність набувають технології, пов'язані з автоматичною інтелектуальною обробкою великих масивів. Для забезпечення безпеки життєдіяльності населення країни необхідно на основі існуючих комп'ютерних систем і принципово нових систем, що базуються на технології штучного інтелекту, створювати бази даних і знань, розподілені по всій країні і об'єднані в одну потужну інтелектуальну базу інформаційного забезпечення безпеки держави і її населення. Така інтелектуальна база інформаційного забезпечення безпеки держави і її населення повинна володіти сильним штучним інтелектом, надшвидкодіючим. Основою, двигуном такої бази, інтелектуальним оброблювачем інформації може виступати система, створена на основі проекту "Думаючий комп'ютер або електронний мозок для роботів та інтелектуальних систем". Стисло розглянуто цілі і завдання розробки проекту, технологічну основу проекту і її переваги.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц99

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23045 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського