РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000724234<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Осадчий О. 
Вплив пробіотиків на здоров'я людини: від народження до зрілості / О. Осадчий // Укр. мед. часоп.. - 2019. - № 6. - С. 7-10. - укp.

25 листопада 2019 р. у Києві відбулася Науково-практична конференція "Місце пробіотиків у здоров'ї дитини від народження до підліткового періоду" за участю відомих у науковому світі лекторів. Захід організовано за підтримки фармацевтичної компанії "Sandoz". Біфідобактерії - група мікроорганізмів, які відіграють важливу роль у життєдіяльності людини і перші серед бактерій, що заселяють кишечник одразу після народження. Вони є складовою нормальної мікрофлори шлунково-кишкового тракту (ШКТ) людини і відрізняються високою та різноманітною біологічною активністю, нездатністю до патологічного впливу на макроорганізм. Біфідобактерії наявні практично на всіх рівнях ШКТ, що лише підкреслює їх особливу роль та вплив на життєдіяльність макроорганізму людини. Вони відіграють значну роль у процесі фізіологічного травлення та інших важливих біологічних процесах. Їх вагомий вплив, зокрема, виявляється у здатності підвищувати імунітет, перешкоджати розвитку патологічної флори кишечнику та здатності значно зменшувати процес інтоксикації, руйнуючи шкідливі метаболіти у його просвіті. Вони відіграють важливу роль у процесі відновлення мікробіоти кишечнику у разі руйнування внаслідок проведення антибактеріальної терапії, опромінення та за потреби застосування хіміопрепаратів під час лікуванні онкологічних захворювань. Біфідо- та лактобактерії метаболізуються цукролітичним шляхом. Вони містять гени, що кодують вуглеводно-модифікуючі ферменти. Лактобактерії ферментують фруктоолігосахариди та інулін. Біфідобактерії проявляють специфічність стосовно фрукто-, кисло-, галактоолігосахаридів, інуліну та мальтодекстрину (пробіотики - харчовий субстрат).


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.770-2 + Р.е(4УКР)л0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15767 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського