РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000724799<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Бермудес Д. В. 
Застосування засобів прикладної аеробіки в процесі професійно-прикладної підготовки студентів / Д. В. Бермудес // Фіз.-мат. освіта. - 2020. - 1 (ч. 2). - С. 12-18. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Модифікація змісту системи фізичного виховання студентської молоді стає передумовою запровадження та розвитку прикладних засобів фізичного виховання з орієнтацією на особливості майбутньої професії. Проведено аналіз та узагальнення педагогічної та наукової літератури. В ході аналізу наукової літератури з'ясовано, що задачами реалізації професійно-прикладної фізичної підготовки (ППФП) у закладах вищої освіти є: поповнення й удосконалення індивідуального фонду рухових і фізкультурно-освітніх знань, умінь і навичок; інтенсифікація розвитку професійно важливих якостей і рухових здібностей; підвищення ступеня резистентності організму до несприятливих умов; сприяння вихованню моральних, духовних, вольових та інших якостей. Основними факторами ППФП визначено: форму роботи; умови роботи; норму навантаження; оптимальне поєднання режиму роботи та відпочинку; індивідуальні особливості фахівця; геокліматичні особливості регіону. Засобами фізичного виховання ППФП є фізичні вправи для: виховання професійно важливих фізичних якостей; формування та вдосконалення прикладно-допоміжних рухових умінь; удосконалення психічних якостей; підвищення стійкості до несприятливих впливів зовнішнього середовища. Узагальненням педагогічної та наукової літератури визначено, що ППФП - це спеціально спрямований педагогічний вплив прикладних видів фізкультурної діяльності, що забезпечує формування особистісних якостей професіонала, який створює та споживає матеріальні та духовні цінності суспільства та має високу професійно-прикладну підготовку. З'ясовано, що оптимальним в процесі ППФП студентів є застосування засобів аеробіки. Визначено, що прикладна (допоміжна) аеробіка є додатковим засобом підготовки до виробничої діяльності. Охарактеризовано найбільш популярні серед студентської молоді напрямки та види оздоровчої аеробіки, які можуть застосовуватись як засіб ППФП у процесі фізичного виховання у закладах вищої освіти.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч481.354

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101424 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського