РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000725118<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Аксьонов П. В. 
Низькоенергетична ударно-хвильова терапія в лікуванні хворих з еректильною дисфункцією : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.06 / П. В. Аксьонов; НАМН України, Ін-т урології. - Київ, 2016. - 21 c. - укp.

Підвищено ефективність лікування хворих з судинною еректальною дисфункцією (ЕД) методом низькоенергетичної ударно-хвильової терапії (НЕУХТ) та розроблено оптимальний алгоритм ведення пацієнтів такої категорії. Патогенетично обгрунтовано застосування НЕУХТ в лікуванні хворих з судинною ЕД. Доведено, що ефективність лікування НЕУХТ виявляється відтерміновано, але тривалість його з часом зберігається на високому рівні. Науково обгрунтовано застосування комбінованої терапії НЕУХТ та інгібіторів фосфодіестерази п'ятого типу за артеріальної та артеріовенозної типів судинної ЕД. Обгрунтовано, що метод НЕУХТ сприяє викиду ендотеліальних факторів росту судин (VEGF). Встановлено, що максимальний ефективний та довготривалий вплив від терапії судинної ЕД методом НЕУХТ можна помітити у хворих з артеріальною та артеріовенозною ЕД при застосуванні комбінованого методу лікування. Розроблено клініко-діагностичний алгоритм ведення пацієнтів з ЕД судинного генезу середнього та важкого ступенів методом НЕУХТ. Запропоновано та застосовано в клінічну практику оптимальний протокол консервативного лікування судинної ЕД середнього та важкого ступенів методом НЕУХТ, який полягає в застосуванні комбінованого лікування з використанням ІФДЕ-5 типу (пероральний прийом 50 мг силденафілу цитрату через день протягом 8-ми тижнів), та методу НЕУХТ (інтенсивність 0,09 мДж / мм‹sup›2‹/sup›, по 1600 імпульсів в ділянці стовбура в проекції кожного кавернозного тіла, та по 900 імпульсів на кожен сегмент в ділянці ніжок; повний курс 8 сеансів, розподілених на 8 тижнів - 1 сеанс на тиждень протягом 8-ми тижнів лікування; час одного сеансу - 15 хвилин), що сприяє підвищенню ефективності терапії на 67,8 %, у порівнянні зі стандартною загальноприйнятою методикою.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р698.023-54

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА422533 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського