РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000725264<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Зволейко Д. В. 
Вплив різних типів доїльних установок на процес молоковіддачі, продуктивність корів : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук: 06.02.04 / Д. В. Зволейко; НААН України, Ін-т тваринництва. - Харків, 2016. - 21 c. - укp.

Викладено результати оцінювання стійлових доїльних установок, призначених для доїння корів у відро, "Молокопровід" та установок, призначених для доїння корів у спеціалізованих доїльних залах типу "Ялинка", "Паралель" і "Карусель", а також роботизованої системи доїння фірми "De Laval". Установлено, що тип і конструкція доїльних установок суттєво впливає на реалізацію рефлексу молоковіддачі, якість молока та фізіологічний стан корів. Відсутність у конструкції стійлових доїльних установок систем підготовки корів до доїння та систем контролю за процесом доїння призводить до постійних порушень технологічного процесу, зниження секреторної функції молочної залози та високого рівня захворюваності корів на мастит. Доведено, що доїльні установки, призначені для використання в доїльних залах, значною мірою відповідають фізіологічним потребам тварини. Визначено, що за комплексним показником ергономічності жоден тип доїльної установки, що використовується в Україні, не відповідає вимогам стандартів. Установлено, що роботизована система доїння забезпечує якісну підготовку корів до доїння та підключення доїльних апаратів у фізіологічно обгрунтовані строки. Зазначено, що кількість заходжень корів на доїння за використання роботизованої системи залежить від її продуктивності та місяця лактації. Триразове доїння високопродуктивних корів у перші 100 діб після отелення позитивно впливає на їх продуктивність.


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.92 + П60-642

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА423873 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського