РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000725982<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Максименко А. О. 
Зварюваність мікролегованих сталей з σт = 350...460 МПА та зміцнення зварних з'єднань з накопиченими втомними пошкодженнями : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.03.06 / А. О. Максименко; НАН України, Ін-т електрозварювання ім. Є.О. Патона. - Київ, 2016. - 21 c. - укp.

Розглянуто особливості зміни властивостей і структури зварних з'єднань сталей класу міцності С350 - С460 під впливом термічних циклів зварювання та зовнішнього навантаження. Показано, що сталі S355J2 та 10Г2ФБ класу міцності С350 та С460 відповідно, мають добру здатність до зварювання. Рівноміцність і висока ударна в'язкість зварних з'єднань таких сталей може забезпечуватися в досить широкому діапазоні режимів зварювання (10 ≤ Qзв ≤ 50 кДж/см), а їх висока опірність утворенню холодних тріщин при зварюванні без попереднього підігріву - за умов, коли вміст дифузійного водню в наплавленому металі не перевищує 5,0 мл/100 г. Розглянуто процес накопичення пошкоджень від утоми в металі зони термічного впливу сталі 10Г2ФБ і його вплив на зміну як в модельних зразках, так і у зварних з'єднаннях механічних властивостей, структури та показників градієнту напруженості магнітного поля, останні перед руйнуванням, по відношенню до вихідного стану збільшуються в 5 ÷ 6 разів. Запропоновані технології профілактичного ремонту, який виконується на етапі перед утворенням тріщин втоми, дають можливість підвищення довговічності зварних з'єднань у 1,45 ÷ 2 рази. Розроблено технології зварювання сталей класу міцності С350 - С460.


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.075 + К641,27

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА424753 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського