РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000727438<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Мінькова О. Г. 
Екологічність агровиробництва Лівобережного Лісостепу як індикатор збалансованого розвитку : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 03.00.16 / О. Г. Мінькова; Житомир. нац. агроекол. ун-т. - Житомир, 2016. - 20 c. - укp.

Обгрунтовано стратегії екологізації сільськогосподарських підприємств. Розроблено науково-методичні аспекти побудови оптимізаційних моделей поєднання галузей аграрного виробництва за умов Лісостепу за критерієм екологізації стратегій розвитку. Розроблено еколого-математичні моделі вдосконалення галузевої структури аграрних підприємств з урахуванням зональних умов, виробничих ресурсів, науково-обгрунтованих сівозмін, норм годівлі сільськогосподарських тварин, оптимального внесення мінеральних та органічних добрив для забезпечення позитивного балансу поживних речовин і профіцитного балансу гумусу. Такі моделі надають змогу вести прибуткову сільськогосподарську діяльність за умови збереження навколишнього середовища та підвищення родючості грунтів. Обмеження за індексом екологізації уможливлює визначення характеру дії на землеробство. Упроваджено оптимізаційні моделі поєднання галузей залежно від типу господарств Полтавської області сприяє підвищенню рівня рентабельності на 4,4 - 10 % з гарантованим утворенням гумусу на рівні 0,18 - 0,5 т/га. Для одержання високих економічних результатів близько 20 - 45 % товарної продукції має бути реалізовано за рахунок молочного та м'ясного скотарства. Побудована агроекологічна модель є універсальною та може бути застосована для будь-якого підприємства досліджуваного регіону.


Індекс рубрикатора НБУВ: П008

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА426165 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського