РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000728109<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Сміщук В. В. 
Інтраабдомінальна алопластика післяопераційних вентральних гриж великого та гігантського розмірів (експериментально-клінічне дослідження) : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.03 / В. В. Сміщук; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л. Шупика. - Київ, 2016. - 20 c. - укp.

Шляхом експериментального дослідження встановлено, що інтраабдомінальне розміщення сітчастого імплантату з антиадгезивним покриттям дозволяє закривати великі дефекти черевної стінки без контактного зведення прямих м'язів, що збільшує площу черевної стінки. Експериментально визначено, що при інтраабдомінальній пластиці за рахунок зменшення контакту сітчастого імплантату з м'язами та підшкірною основою мінімізується вірогідність виникнення ускладнень з боку післяопераційної рани. Вперше встановлено, що під час операції роз'єднання анатомічних компонентів під час моделювання герніопластики підвищення внутрішньочеревного тиску (ВЧТ) до 9,1 мм рт. ст. (1,2 кПа) і більше може призводити до виникнення абдомінального компартменту синдрому (АКС) у післяопераційному періоді. Уперше при хірургічному лікуванні післяопераційної ветральної грижі (ПВГ) великих і гігантських розмірів обгрунтовано виконання комбінованої інтраабдомінальної алопластики у поєднанні з методикою роз'єднання анатомічних компонентів черевної стінки, що забезпечує збільшення її площі, створення оптимального об'єму черевної порожнини без значного натягу м'язово-апоневротичних тканин і зменшує вірогідність підвищення ВЧТ і виникнення АКС. Доведено, що комбінована інтраабдомінальна алопластика у поєднанні з методикою роз'єднання анатомічних компонентів черевної стінки за рахунок мінімізації контакту сітчастого імплантату з підшкірною основою зменшує вірогідність виникнення сероми й інфекційних ускладнень з боку післяопераційної рани.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.463.054.8 + Р457.443-99

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА426909 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського