Ковальчук А. А. Формування елементів техніки гри у волейбол з використанням спеціальних тренажерних пристроїв у фізичному вихованні студенток : автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання і спорту : 24.00.02 / А. А. Ковальчук; Дніпропетр. держ. ін-т фіз. культури і спорту. - Дніпро, 2017. - 21 c. - укp.Висвітлено проблеми формування елементів техніки гри у волейбол з використанням спеціальних тренажерних пристроїв у фізичному вихованні студенток з урахуванням диференційованого підходу на основі рівнів фізичної та технічної підготовленості волейболісток за умов ВНЗ. Обгрунтовано, розроблено й експериментально перевірено ефективність авторської методики формування елементів техніки гри у волейбол з використанням спеціальних тренажерних пристроїв у фізичному вихованні студенток, яка надала можливість значно підвищити рівень технічної та фізичної підготовленості, здійснюючи диференційований підхід. Розроблено структуру розподілу обсягів і інтенсивності тренувальних навантажень для студенток, які займаються волейболом, з різним рівнем технічної підготовленості з метою удосконалення їх технічної підготовки. Зазначено, що запропоновану методику формування елементів техніки гри в волейбол з використанням тренажерних пристроїв можна застосовувати у фізичному вихованні ВНЗ і рекомендувати для впровадження у підготовку студентських збірних команд з волейболу. Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.69
Рубрики:
Шифр НБУВ: РА427507 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|