РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000733926<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Багрій І. Д. 
Фундаментальні розробки - підгрунтя нових концепцій та високоефективних пошукових технологій (підземні води, вуглеводні) / І. Д. Багрій; НАН України, Ін-т геол. наук. - Київ : Фоліант, 2017. - 561 c. - Бібліогр.: с. 540-558 - укp. - рус. - англ.

У рамках кругообігу речовини у природі розроблено гідро-геосинергетичну біогенно-мантійну гіпотезу утворення вуглеводнів і на її основі створено прямопошукову структурно-термо-атмогідрогеохімічну технологію. Викладено теоретичні та прикладні засади системної геолого-термо-атмогеохімічної технології з використанням комплексу тектонічних, морфоструктурних, літолого-стратиграфічних, формаційно-седиментаційних, геофізичних, гідрологічних, термометричних, атмогеохімічних методів. Таку технологію вперше було апробовано й успішно впроваджено у процесі прогнозно-пошукових робіт на нафтогазоносних об'єктах України на суші (Дніпровсько-Донецька западина) та в Чорному й Азовському морях із використанням спеціально створених апаратурних комплексів. Уперше обгрунтовано джерела відновлення вуглеводневих родовищ, що знаходяться в експлуатації. Проведено аналіз розташування нафтогазових родовищ і гідрогеологічних басейнів світового видобутку вуглеводнів, що дозволив обгрунтувати та впровадити в нову пошукову технологію вуглеводневих скупчень один із найважливіших пошукових критеріїв - гідролого-структурні та геохімічні елементи, які відображують природу закладення каньйонів дельт річкових систем, а також розташованих у їх басейнах генераторів гідробіогенних метаноутворюючих процесів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д453(45УКР)1-5 + Д59(45УКР)453

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС65440 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського