РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000739327<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Hots N. 
Method of increasing accuracy of infrared temperature measurement = Метод підвищення точності вимірювання температури за інфрачервоним випроміненням / N. Hots, V. V. Parakuda, Yu. M. Dzikovska // Вимірюв. техніка та метрологія : міжвід. наук.-техн. зб.. - 2019. - Вип. 80 (ч. 2). - С. 56-63. - Бібліогр.: 19 назв. - англ.

Із метою технічного діагностування об'єктів проаналізовано результати вимірювання температури за інфрачервоним випроміненням та визначено градієнт температури поверхні об'єкта дослідження. Обидва показники інформують про особливості зовнішньої та внутрішньої будови об'єктів, наявні дефекти та їх розташування. Як результат, така інформація є важливою під час планування та проведення профілактичних заходів, виконання ремонту чи організації подальших уточнювальних досліджень. На світовому ринку багато компаній виробляє радіаційні термометри, тепловізори та інфрачервоні камери. Це зумовлено використанням доступних і високотехнологічних матричних детекторів випромінювання і мікропроцесорів, а також можливістю розроблення інтерактивного та доступного користувачеві програмного забезпечення. Власне тому ці вимірювальні прилади є малогабаритними, характеризуються низьким енергоспоживанням із високою продуктивністю та можливістю опрацювання інформації у режимі реального часу. Це сприяє розширенню їх використання у промисловості. Проте низька точність вимірювання температури за інфрачервоним випроміненням може призвести до хибного трактування термограм, формування помилкових висновків та прийняття неправильних рішень. Це пов'язано з відсутністю достовірної інформації про значення факторів впливу в реальних умовах функціонування об'єктів дослідження, а саме коефіцієнта випромінення поверхні досліджуваного об'єкта, пропускання проміжного середовища та фонового випромінення. Саме тому важливим є підвищення точності вимірювання температури та градієнта температур у промисловості, зокрема, за допомогою розроблення методів вимірювання, які можна використовувати за реальних умов.


Індекс рубрикатора НБУВ: З322-545.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70321 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського