РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000740318<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Бублик Є. 
Забезпечення економічної стабільності в умовах фінансової відкритості: зміна підходів та висновки для України / Є. Бублик // Екон. теорія. - 2019. - № 4. - С. 42-53. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Узагальнено теоретичні підходи до обгрунтування переваг та ризиків фінансової відкритості як наукових засад формування політики економічної стабільності. Показано прогалини неоліберального підходу до фінансової відкритості як екзогенного чинника економічного зростання та його суперечність із класичною теорією. Виявлено ознаки зміни інституційних поглядів на світовому рівні і формування більш раціонального підходу до запровадження фінансової відкритості, який передбачає використання політик контролю та управління міжнародними потоками капіталу. Визначено основні чинники формування умов фінансової нестабільності в економіці під впливом наслідків неконтрольованого руху міжнародних потоків капіталу та активізації зовнішньої торгівлі. У результаті проведеного порівняння сучасних поглядів з класичними витоками теорії вільного руху капіталу та аналізу емпіричних даних щодо практичного впливу фінансової відкритості на економічну стабільність обгрунтовано, що сучасний раціональний підхід більшою мірою відповідає як класичним витокам теорії фінансової інтеграції, так і практичній необхідності забезпечення фінансової стабільності економічного розвитку. Обгрунтовано визначальний вплив інституціонального середовища фінансового сектора на одержання переваг фінансової та торговельної відкритості. Окреслено концептуальні основи раціонального руху економіки України до фінансової відкритості відповідно до потреби забезпечення її стабільного функціонування.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)260-18

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24845 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського