РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000740848<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Fang Wang 
Effect of ultrafine grinding on functional properties of soybean by-products = Вплив ультратонкого помелу вторинної сировини від переробки сої на її функціональні властивості / Fang Wang, V. Sukmanov, Jie Zeng // Ukr. Food J.. - 2019. - 8, № 4. - С. 687-698. - Бібліогр.: 26 назв. - англ.

Основними інгредієнтами вторинної сировини від переробки сої є харчові волокна та білок, що мають високу харчову цінність і корисні для здоров'я людини властивості. Ультратонкий помел надає змогу збільшити вміст харчових волокон, покращити смак та якість продукту, виробленого з додаванням борошна з цієї сировини. Використано матеріали і методи: подрібнювач надтонкого помелу KCW-701S; лазерний вимірювач розміру частинок BT-9300H; сканувальний електронний мікроскоп. Відходи переробки сої подрібнювали за частоти помелу 50, 40, 30 і 20 Гц; контрольні зразки обробляли за традиційною технологією помелу. Розчинність у воді та набухання оброблених зразків зросли у порівнянні з контрольними зразками. Із зменшенням частоти подрібнення розчинність у воді та набухання суттєво змінюються: за частоти 30 Гц розчинність у воді становила 20,84 %, а набухання - 11,03 мл/г. Із зменшенням частоти помелу вологоутримувальна здатність має тенденцію до зменшення: за частоти 20 Гц вологоутримувальна здатність досягала найнижчого значення 6,53 г/г, якщо порівняти з контрольними зразками (10,92 г/г). Жироутримувальна здатність суттєво не змінилася. Колір досліджуваних зразків після надтонкого помелу зазнав суттєвих змін. Значення яскравості підвищилося, колір змінився від пшенично-жовтого до кремово-білого. Значення a<^>* і b<^>* поступово зменшувалися. Сканування електронним мікроскопом структура досліджуваних зразків свідчить, що зі зменшенням частоти помелу вони стають більш дрібними і гладкими, їх розмір поступово зменшується. За частоти помелу 30 Гц середній діаметр становив 47,95 мкм, але за частоти вище 30 Гц цей розмір збільшувався.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л812.13 + Л821.91

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж43715 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського