РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000741043<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Kotok V. 
Material selection for the mesh electrode of electrochromic device based on Ni(OH)2 / V. Kotok, V. Kovalenko // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2019. - № 4/6. - С. 54-60. - Бібліогр.: 32 назв. - англ.

У ході дослідження запропоновано змінау конструкції комірки для зменшення ціни електрохромних пристроїв (ЕХП). Модифікація конструкції ЕХП полягає у тому, що замість одного з електрохромних шарів і відповідного електропроводного шару вводиться сітчастий металоокисний електрод. Даний варіант ЕХП запропоновано використовувати в світлових вікнах та у верхніх частинах оглядових вікон. Для запропонованого сітчастого електроду були обрані декілька електрохімічних систем, що можуть бути потенційно використані, а саме: Cu|Cu2O, Zn|ZnO, Ni|NiO та Ag|AgO. Методом циклічної вольтамперометрії визначено робочі параметри обраних систем - робочі вікна потенціалів і питомі густини струмів піків. З урахуванням отриманої інформації визначено найперспективніший із них, яким виявився срібляний електрод. Обраний електрод досліджено методами циклічної вольтамперометрії та за гальваностатичних режимів. У результаті показано, що питома ємність срібляного електроду мало залежить від густини струму окислення та відновлення. Визначено максимальну та мінімальні питомі ємності досліджуваного електроду, які у 0,1 М розчині KOH складали 0,075 мА-год/см<^>2 (циклічна вольтамперометрія) та 0,082 - 0,042 мА-год/см<^>2 (гальваностатичні режими). Додатково було показано, що під час електрохімічного циклування у 0,1 М KOH на електроді мають місце наступні перетворення <$E roman {Ag~symbol Л~Ag sub 2 O}> та <$E roman {Ag sub 2 O~symbol Л~AgO}>. За результатами дослідження за питомої ємності основного (електрохромного) електроду 0,011 мА-год/см<^>2 запропоновано використовувати сітку з коміркою 2 на 2 см і діаметром проволоки 0,5 мм. Для зменшення вартості сітки було показано, що замість чистого срібла, як матеріалу сітчастого електроду, можна використати мідну проволоку з тонким шаром покриття з гальванічного срібла.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г461.1-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського