РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000741230<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Вознюк Л. І. 
Виготовлення ефективних збірних плит перекриття в заводських умовах / Л. І. Вознюк, Б. Г. Демчина, М. І. Сурмай, В. В. Артеменко // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2019. - № 912. - С. 12-18. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Проаналізовано ефективність шести типів плит перекриття, які відрізнялися за матеріалом, внутрішньою формою та вагою. Розглянуто та порівняно однакові за розмірами, але різнимм за конструктивними характеристиками та матеріалами плити перекриття, а саме: I - суцільна залізобетонна; II - багатошарова залізобетонна з середнім шаром із керамзитобетону; III - багатошарова залізобетонна з середнім шаром із газобетону; IV - монококова залізобетонна з пустототвірними вставками з ППС; V - суцільна керамзитобетонна; VI - монококова керамзитобетонна з пустототвірними вставками з ППС. Встановлено, що монококова плита з залізобетонної у 2,4 разу, а від суцільної керамзитобетонної - у 1,4 разу. Розроблено та реалізовано технологію виготовлення ефективних монококових полегшених плит перекриття з урахування особливостей існуючих технологічних ліній діючого заводу залізобетонних конструкцій ЗБВ N 2 у м. Львові. Сформовано блок-схему виробничого процесу. У результаті отримано конструкції монококових плит із однаковими, у порівнянні з суцільними монолітними, зовнішніми розмірами, але які за своїми характеристиками є значно ефективнішими за класичні. Випробування плит підтвердило правильність технології їх виготовлення, пов'язану з перервою у 30 хв між укладанням ефективного середнього шару та заливкою бетону ребер і верхньої полиці. Така технологія забезпечила сумісну роботу всіх шарів під час випробування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н626.275

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського