РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000741429<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Любенко А. М. 
Праксеологічна граматика дій у розвитку сучасної обліково-аналітичної системи у контексті забезпечення інформаційних запитів / А. М. Любенко, О. П. Кундря-Висоцька, О. В. Рудницька // Фінанс.-кредит. діяльність: проблеми теорії та практики : зб. наук. пр.. - 2019. - Вип. 2. - С. 178-187. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Обгрунтовано доречність використання праксеологічного підходу до вивчення умов розвитку сучасної обліково-аналітичної системи (ОАС) як методологічного інструменту, що надає можливість з'ясувати аналітику ефективності її функціонування у контексті інтеграційних орієнтирів розвитку сучасного бізнесу, розширення інформаційних запитів, багаторівневість інтеграції елементів ОАС у контексті обгрунтування "граматики дій" у розвитку сучасної ОАС з метою вдосконалення її методології, визначення слабких ланок, оновлення методичного наповнення, перерозподілу функцій між відповідальними виконавцями тощо. Проаналізовано підходи до розуміння та визначення сутності ОАС. Виокремлено інтегрований шлях, що передбачає як сам інформаційний продукт, що утворюється в результаті функціонування відповідних інформаційних підсистем, так і процес функціонування таких підсистем, що надає можливість акцентувати увагу не лише на кінцевому інформаційному продукті, а й на усьому процесі його створення, а також суттєво розширює предметну область обліково-аналітичних досліджень і надає можливість сформувати комплекс заходів з удосконалення ОАС, що суттєво розширює предметну область обліково-аналітичних досліджень та надає можливість сформувати комплекс заходів з удосконалення ОАС "у просторі і часі". "У просторі" - за ключовими ланками інформаційної системи (бухгалтерський облік, аналіз, контроль, менеджмент тощо) і "у часі" - поточний період, перспектива. Зокрема, проаналізовано наявність проблем розвитку соціо-еколого-економічних відносин у суспільстві, необхідність удосконалення трансляційних можливостей облікового процесу відповідно до сучасних інформаційних потреб, зумовлюють потребу виокреслення методологічної послідовності реформування ОАС та її ефективної апробації. У зв'язку з цим доведено необхідність у зосередженні уваги на сучасних вимогах до бухгалтерської професії, що зумовлені новими стандартами у веденні сучасного бізнесу. Обгрунтовано визначальну роль професійних якостей фахівця з обліку відповідно до Кодексу етики бухгалтерів, розробленого Міжнародною федерацією бухгалтерів, з метою ефективного розвитку сучасної ОАС у сфері сталого розвитку, застосування в автоматизації обліку хмарних технологій, "віртуальної" бухгалтерії.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73250 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського