РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000741611<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Wojcik Z. 
Italian horse riding school = Італійська школа верхової їзди / Z. Wojcik // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2020. - № 1. - С. 60-63. - Бібліогр.: 12 назв. - англ.

Системні дослідження у галузі техніки верхової їзди вперше з'явилися в Італії у 16 ст. Проте, у той же час кінні академії функціонували також у інших країнах, наприклад Австрії, Франції, Німеччині та Росії. Вони розробили таку техніку верхової їзди, яка грунтувалася на рухах, які кінь ніколи не здійснював у природному середовищі свого існування. Тому, відповідно до методо-логічних досліджень у історичних та педагогічних науках, було зроблено спробу визначити етапи розвитку мистецтва конярства на європейському континенті. У процесі дослідження було встановлено, що стиль верхової їзди, який практикували впродовж декількох століть, не змінювався до кінця 19 ст. Революційні зміни у цій галузі, як результат багаторічних спостереженнь та досвіду, здійснив капітан Військової кінної школи в Пінероло (Італія) - Федеріко Капріллі. Результатом його спостережень у 1906 р. стала розробка інноваційної системи технік верхової їзди під назвою "природна". Багато офіцерів, більш як з 22 країн світу приїздила до Італії для навчання новітньої техніки верхової їзди. З огляду на її практичність, така методика знайшла швидке застосування у кінному спорті.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71868 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського