РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000742401<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Britchenko I. 
University innovative hubs as points of growth of industrial parks of Ukraine = Університетські інноваційні хаби як точки росту індустріальних парків України / I. Britchenko, N. Kraus, K. Kraus // Фінанс.-кредит. діяльність: проблеми теорії та практики : зб. наук. пр.. - 2019. - Вип. 4. - С. 448-456. - Бібліогр.: 15 назв. - англ.

Досліджено індустріальні парки України та надано їх загальну характеристику. Запропоновано авторське бачення змісту програми реалізації інноваційного проєкту "університетський інноваційний хаб". Розкрито можливості інноваційної самоідентифікації університетів України шляхом формування освітніх хабів в інноваційному глобальному просторі та їхні взаємовідносини в межах Рамкової програми ЄС із наукових досліджень та інновацій. У ході дослідження виявлено, що сучасна організаційно-функціональна система інноваційного підприємництва України є недосконалою, складною та за всіма ознаками перебуває на стадії модернізації. Передбачається, що інфраструктура міжнародного освітнього інноваційного хабу може структурно корегуватися відповідно до галузі, в якій функціонує індустріальний парк, що, своєю чергою, закладатиме базис до колективного створення різного роду інновацій з урахуванням потенціалу технологій, техніки, знань і компетенцій; надасть можливість інтерактивний обмін явними та неявними знаннями; надасть змогу сформувати спільне бачення щодо заходів адаптації динамічного (гіперзмінного) середовища. Наведено характерні особливості очікуваних впливів у результаті роботи університетських інноваційних хабів. Оцінку результатів науково-педагогічної діяльності робочої групи інноваційного хабу запропоновано проводити за такими показниками: розвиток навичок науково-дослідної роботи; впровадження інноваційних підходів до практичної індивідуальної та колективної діяльності; робота над обраною науково-методичною темою. Практична цінність одержаних результатів полягає у виявленні факторів успіху діяльності інноваційних парків на базі університетських хабів з метою створення нових можливостей інноваційного розвитку економіки України. Основна перевага запропонованих університетських інноваційних хабів полягає в тому, що закладені всі необхідні основи для того, щоб вища школа змогла б якнайшвидше інтегрувати результати університетських, академічних і галузевих наук України, а також передові результати досліджень наукової світової спільноти, у реалізацію інноваційних проєктів і розвиток інновацій.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)497.4-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73250 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського