РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000742486<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Ящук Л. О. 
Застосування методів сортування поштових одиниць для підвищення ефективності методів сортування масивів чисел / Л. О. Ящук // Наук. пр. ОНАЗ ім. О. С. Попова. - 2019. - № 1. - С. 105-111. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Сортування, без перебільшення, операція будь-якого технологічного процесу або життєдіяльності людини, що зустрічається частіше за все. Критеріями сортування можуть виступати маси, об'єми, розміри, форми, властивості, параметри, якість, смак, фасон, колір і т. ін. Прикладами сортування можуть бути: сортування залізничних вагонів на сортувальних станціях; сортування товарів у торгових центрах; сортування ліків за призначенням на аптечних складах і в аптеках; сортування банкнот і монет за номіналами в банках, магазинах і гаманцях споживачів; сортування даних переписів населення за тими чи іншими показниками; сортування книг за бібліотечними реквізитами в бібліотеках і книгосховищах; сортування архівних документів за одиницями зберігання в архівах; сортування копій кінофільмів за найменуваннями на базах кінопрокату; сортування овочів за видами і якістю на овочевих базах; сортування щебеню за розмірами на будівельних майданчиках і т. ін. Останнім часом до них додалося ще сортування підприємствами і населенням твердих побутових відходів, тобто сміття, за видами. Особливий інтерес являє алгоритмічне сортування, за якого результат сортування визначається не лише вихідними даними, а й прийнятим алгоритмом їх оброблення. Найбільш відомі два види такого сортування: сортування поштових одиниць і сортування масивів чисел, дослідженню яких і присвячена ця стаття.


Індекс рубрикатора НБУВ: З880-57

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70260 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського