РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000742597<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Semjon J. 
Proposal of handling process on robotized workplace with dual arm robot = Проектування роботизованої робочої станції на базі робота з двома механічними руками / J. Semjon, R. Demko // Техн. науки та технології. - 2019. - № 3. - С. 89-95. - Бібліогр.: 11 назв. - англ.

Використання роботів з двома механізованими руками на різних заводах підвищує ефективність виробництва або складання. Розробка роботизованої робочої станції підвищує компетентність студентів у галузі програмування роботів. Проведення занять для студентів на робочих місцях, оснащених дворукими роботами, збільшує їх зайнятість на ринку праці. Необхідно розробити навчальне робоче місце для складання, обладнане роботом з двома механізованими руками. Захоплення об'єкта здійснюється електричними захватами Schunk, можливе регулювання сили затискання. Це дозволить навчитись студентам створювати оптимальну програму роботи робота відповідно до індивідуальних вимог. Питання про використання робототехніки у промисловості є дуже актуальним. Оснащення промислових роботів з двома механізованими руками спеціальними датчиками, підвищує безпеку роботи на робочих місцях, де одночасно працює декілька роботів. Підвищення кваліфікації студентів з програмування промислових роботів, покращує їх можливості працевлаштування. Водночас це створює умови для підтримки зростання національної економіки у найближчому майбутньому. Мета дослідження - розробка робота, щоб студенти мали можливість використовувати творчий підхід для вирішення заданої проблеми. У той же час використання логотипу факультету у якості моделі для складання збільшить соціальну обізнаність усього університету. Розповсюдження дворуких роботів та підготовка працівників до їх програмування, обслуговування та експлуатації забезпечать розвиток робототехніки та полегшить ручну роботу. Це також сприятиме збільшенню частки виробництва та розміщенню продукції з більш високою доданою вартістю. Висновки: описано проектування, виробництво, програмування та введення в експлуатацію роботизованого робочого місця для освітніх цілей. Робоче місце оснащене дворуким роботом Yaskawa та парою електричних захватів Schunk. Мета роботи - розробка процесу складання та демонтажу, який би демонстрував можливості роботи дворуких роботів. Роботизована робоча станція дозволяє здійснювати програмування роботів на виконання послідовних дій, наприклад, вставити поворотний циліндр і потім вийняти його в закритому циклі. У якості робочого простору дворукого роботу використовуються спеціальні шаблони, форма яких заснована на початкових шрифтах універси тету, які складають його логотип. Студенти, які беруть участь у навчальному процесі, зможуть модифікувати програму на основі завдання вчителя та таким чином вдосконалити свої навички роботи з роботизованими станціями.


Індекс рубрикатора НБУВ: З965.941

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101341 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського