РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000742768<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Алиева кызы С. Т. 
Управление инвестиционными рисками / С. Т. Алиева кызы // Екон. вісн. Донбасу. - 2020. - № 1. - С. 33-36. - Библиогр.: 6 назв. - рус.

Мета дослідження - будь-який інвестиційний проєкт пов'язаний з інвестиціями і майбутньої прибутковістю. Майбутнє характеризується невизначеністю, неповною і неточною інформацією про проєкт та його внутрішніми і зовнішніми умовами, змінами факторів, що впливають на нього тощо. Методологія дослідження - інвестиційні ризики в статті відображають реалізацію інвестиційних проектів, втрату потенційного доходу, несприятливий вплив ризиків на втрату продукту, збільшення поточних і наявних витрат, втрату прибутку або зниження рентабельності. Інвестор повинен знати про фактори ризику при підготовці проєкту. Ці знання дозволяють, по-перше, розраховувати, оцінювати ризик на етапі розробки проєкту, а також виявляти його вплив на ефективність проєкту, а по-друге, уникати незручностей, пом'якшувати або уникати реалізації проєкту. Важливість досліджень - ризик може бути катастрофічним для інвесторів, якщо він не оцінений належним чином. Як правило, зв'язок між ризиком і очікуваною прибутковістю може бути виражений таким чином - чим вище рівень ризику, тим вище норма прибутку. Результати дослідження - якщо стаття змінить взаємодію компанії з однією з цих організацій, зміни будуть відбуватися і з іншими, внутрішніми ризиками, пов'язаними з реалізацією конкретного проєкту і рівнем інновацій в проєкті, доступом до сировини, надійністю маркетингових досліджень. Ризики, пов'язані з людським фактором, стихійними та іншими лихами тощо включено. Внутрішні ризики можуть бути пом'якшені за допомогою правильного інвестиційного варіанта, правильної маркетингової стратегії і диверсифікації капіталу. На відміну від внутрішнього ризику, на зовнішні ризики не можуть впливати приватні інвестори. Сприятливе середовище для інвестора залежить від інвестиційної політики держави. Щоб мінімізувати зовнішні ризики, держава повинна забезпечити політичну і соціальну стабільність, контролювати екологічну ситуацію, не вносити ніяких змін в законодавство, які негативно впливають на інвестиційну діяльність, і забезпечувати макроекономічну стабільність в цілому. Ризики, пов'язані з державним регулюванням, можуть включати адміністративні зміни, які обмежують інвестиційну діяльність, зміни в економічному регулюванні, податкові ставки, процентні ставки, ринки валют і цінних паперів, законодавчі зміни та ін. Ризики, пов'язаніз державним регулюванням, що впливає на інвестиційну діяльність, включають в себе зміни в чинному законодавстві, невідповідності, доопрацювання законів, недотримання існуючих умов, відсутність незалежних судів і арбітражних судів, підтримку лобіювання інтересів певних груп тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56-99

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25176 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського