РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000742849<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Оріхівський Т. В. 
Динаміка вагового росту телиць симентальської породи різних виробничих типів / Т. В. Оріхівський, В. В. Федорович, Н. П. Мазур, А. Пирлог // Наук.-техн. бюл. Держ. н.-д. контрол. ін-ту вет. препаратів та корм. добавок і Ін-ту біології тварин. - 2019. - Вип. 20, N 2. - С. 366-374. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Наведено дані вагового росту корів симентальської породи у період вирощування у молодому віці залежно від їх виробничого типу. Встановлено, що тварини за живою масою у 6-місячному віці переважали стандарт породи на 20,2, у 12-місячному - на 39,1 та у 18-місячному - на 51,6 кг. Вік першого осіменіння телиць у підконтрольному стаді становив 18,0, а вік першого отелення - 27,2 місяця при живій масі 433,7 та 529,1 кг відповідно. У всі досліджувані періоди росту найнижчими показниками живої маси, кратності збільшення живої маси та середньодобових приростів характеризувалися тварини молочного типу, а найвищими - м'ясо-молочного. Телиці м'ясо-молочного типу відзначалися кращою скороспілістю. Вік першого осіменіння у них становив 17,5 місяця, тоді як у особин молочно-м'ясного типу - 18,4, а м'ясо-молочного типу - 18,0 місяців. Сила впливу належності тварин до виробничого типу на формування їх живої маси, залежно від періоду вирощування, становила 8,8 - 36,9 % від загальної фенотипової мінливості, причому найменше даний фактор впливав на живу масу новонародженого молодняку (8,8 %) та на живу масу тварин після першого отелення (13,4 %).


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-24

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського