РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000744040<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Венгер І. О. 
Глобальні тенденції на ринку праці та місце України в світі / І. О. Венгер // Держава та регіони. Сер. Держ. упр.. - 2019. - № 4. - С. 11-15. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Розкрито глобальні тенденції на ринку праці та місце України у світі. Визначено поняття "партнерство". Встановлено, що системотворчим елементом поняття "партнерство" є співпраця, за якої всі сектори соціально-економічної взаємодії є рівноправними партнерами, які доповнюють один одного, оскільки, маючи різні можливості для участі у розв'язанні соціальних проблем, вибудовують відносини, засновані на взаємовигідному обміні ресурсів, доступ до яких може бути корисний для всіх сторін. З'ясовано можливості впровадження механізмів міжсекторного соціального партнерства. Встановлено, що сьогодні міжсекторне соціальне партнерство позиціонується як найефективніша модель максимального використання потенціалу трьох секторів економіки у розв'язанні важливих соціально-економічних проблем суспільства окремих територіальних одиниць. Визначено переваги партнерства для державного сектора (підвищує потенціал у розробленні і реалізації політики, яка здатна поліпшити легітимність державного сектора), громадських організацій (забезпечує організаційний розвиток, появу додаткових ресурсів, навички лобізму, визнання і посилення статусу ) та бізнесу (поліпшує репутацію бренду, сприяє зростанню лояльності до нього на місцевих ринках, розширює можливості управління ризиками, надає переваги в залученні, мотивації та утриманні працівників, а також сприяє гуманізації бізнесу). Визначено порядок формування людського потенціалу. Обговорено взаємозв'язок людського потенціалу з підприємницькими мережами. Встановлено, що формування і розвиток підприємницьких мереж сприятиме зниженню транзакційних витрат її суб'єктів, яке буде відбуватися в результаті уникнення витрат, пов'язаних із доступом до ринків, ресурсів, інформації, інвестицій, інновацій і тому подібного. Наведено основні інструменти, які сприяють підвищенню рівня людського потенціалу. З'ясовано, що серед важливих особливостей людського потенціалу необхідно підкреслити його значний вплив на соціально-економічний розвиток, формування ефективного демократичного суспільства. Визначено переваги технологічних змін. Наведено 5 сфер, які підлягають трансформації під впливом глобальних мегатрендів у майбутній перспективі.


Індекс рубрикатора НБУВ: У524.052.33

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/Держав.упр. Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського