РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000744641<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Дубина М. В. 
Теоретичні аспекти функціонування та розвитку лісового господарства в Україні / М. В. Дубина, О. В. Зінкевич // Бізнес Інформ. - 2020. - № 2. - С. 187-192. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Мета роботи - поглиблення теоретичних положень функціонування та розвитку лісового господарства в Україні, виокремлення особливостей здійснення господарської діяльності в даній сфері. Вагому увагу приділено визначенню сутності категорії "лісове господарство". Для цього проведено аналіз змісту таких дефініцій, як: "лісовий сектор", "лісове господарство", "лісовий комплекс", "лісова галузь", "лісопромисловий комплекс", "лісогосподарський комплекс". Детальне вивчення окреслених категорій дало можливість, окрім уточнення їх сутності, також визначити їх взаємозв'язок. У результаті дослідження було сформульовано таке трактування сутності категорії "лісове господарство" - це галузь матеріального виробництва, що вивчає, веде облік і здійснює відтворення, охорону та захист лісів, а також регулювання їх використання з метою задоволення потреб економічних суб'єктів у лісових і пов'язаних з ними інших ресурсах. Таким чином, лісове господарство варто розглядати як окрему галузь, складову лісового сектора країни. Визначено особливості функціонування та розвитку лісового господарства як окремої, цілісної економічної системи.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)341

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського