РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000745331<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Tryhuba A. 
Establishing patterns of change in the indicators of using milk processing shops at a community territory / A. Tryhuba, M. Rudynets, N. Pavlikha, I. Tryhuba, I. Kytsyuk, O. Korneliuk, V. Fedorchuk-Moroz, I. Androshchuk, I. Skorokhod, D. Seleznov // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2019. - № 6/3. - С. 57-65. - Бібліогр.: 24 назв. - англ.

Запропоновано підхід до обгрунтування закономірностей зміни показників використання молочних цехів на території громад за різних їх параметрів та з урахуванням мінливих виробничих умов. Цей підхід базується на проведені експериментальних досліджень складових виробничих умов, враховує їх особливості для кожної окремої громади та передбачає моделювання виконання робіт у переробних цехах. На підставі прогнозування добових обсягів надходження на переробку молока від господарств громад упродовж календарного року встановлено, що існує 2 періоди - інтенсивний (зі 119-ї по 301-у добу календарного року) та неінтенсивний (із 1-ї по 118-у та з 302-ї по 365-у добу календарного року). У інтенсивний період переробки молока слід організовувати роботу у дві зміни, а у неінтенсивний період у одну зміну. Встановлено, що добові обсяги переробки молока описуються законами розподілу Вейбулла, а їх статистичні характеристики впродовж інтенсивного та неінтенсивного періодів відповідно становлять: коефіцієнт варіації - 0,65 і 0,62; параметр форми - 1,56 і 1,64. У цьому випадку, довірчий інтервал знаходиться в межах 509 - 6995 та 46 - 634 л. На прикладі виробничих умов Бродівського району Львівської області (Україна) проведено дослідження щодо обгрунтування закономірностей зміни показників використання молочних цехів на території громад за різних їх параметрів та з врахуванням мінливих виробничих умов. Встановлено, що зі зростанням продуктивності молочних цехів від 0,5 до 20 т/добу пропорційно знижується питоме споживання електроенергії від 116 до 10 кВт/т, питоме споживання води від 10 до 0,3 м<^>3/т та питома потреба (Nu) у людській праці від 0 до 0,3 осіб/тону за виробництва різних видів молочних продуктів. Досліджені мінливі виробничі умови та визначені тенденції зміни показників використання молочних цехів на території громад є основою визначення вартісних показників. Результати проведених досліджень будуть корисними під час ідентифікації конфігурації проектів створення цехів виробництва молочних продуктів на території громад.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л95-6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського