РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000745662<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Yavorskyi Yu. V. 
Changes in the structural and morphological parameters of Fe2O3/SiO2, as a basis for the electrode material of lithium power sources, due to shock-vibrating treatment = Зміна структурно-морфологічних параметрів Fe2O3/SiO2, як основи електродного матеріалу літієвих джерел струму, внаслідок ударно-вібраційної обробки / Yu. V. Yavorskyi, Ya. V. Zaulychnyy, М. V. Karpets, A. B. Hrubiak, V. V. Moklyak, O. I. Dudka, Ya. A. Kononenko // Фізика і хімія твердого тіла. - 2019. - 20, № 4. - С. 360-366. - Бібліогр.: 18 назв. - англ.

Використовуючи метод рентгеноструктурного аналізу вивчено вплив ударно-вібраційної обробки на структурні параметри та фазовий склад сумішей діоксидів кремнію та оксиду альфа заліза. Встановлено, що ударно-вібраційна обробка суміші оксидів призводить до зростання області когерентного розсіювання кристалічного <$E alpha - roman {Fe sub 2 O sub 3}>. Отримано СЕМ зображення композитів до та після обробки. З СЕМ зображень видно, що обробка супроводжується роздробленням агрегатів, рівномірним розміщенням наночастинок один між одними та утворенням нових більш щільних агломератів. Проведено електронно-мікроскопічне дослідження сумішей за допомогою ТЕМ, яке показало, що обробка призводить до нашарування частинок одна на одну з утворенням міжатомної взаємодії між ними, що узгоджується з результатами ультрамякої рентгенівської емісійної спектроскопії. Проведено дослідження електрохімічних властивостей літієвих джерел струму (ЛДС), з електродами на основі сумішей до та після обробки, в гальваностатичному режимі. Встановлено, що зарядова ємність ЛДС з електродом на основі суміші з максимальним вмістом <$E alpha - roman {Fe sub 2 O sub 3}> після обробки зменшується в 2 рази. Крім того, в такому ЛДС відсутня наступна цикльованість, що найбільш імовірно пов'язано зі збільшенням рекомбінаційної ймовірності іонів літію на поверхні електродного матеріалу внаслідок збільшення заселеності Op-електронів поблизу стелі валентної зони й ущільнення нанокомпозиту.


Індекс рубрикатора НБУВ: З251.3-03

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26618 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського