РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000746130<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Петровська І. О. 
Впровадження системи HACCP у закладах швидкого харчування / І. О. Петровська, О. Г. Мітал, С. А. Мітал // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2020. - № 1. - С. 119-124. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Безпека у закладі харчування - це базова цінність. Це призвело компанії з переробки харчових продуктів до розроблення систем управління безпечністю харчових продуктів, які базуються на HACCP. У 2001 р. ISO розпочала розроблення аудиторського стандарту, який ще більше визначає роль HACCP у системі управління безпекою харчових продуктів. Система HACCP стала синонімом безпеки харчових продуктів. Це всесвітньо визнана систематизація та превентивний підхід, який стосується біологічних, хімічних і фізичних небезпек через передбачення та запобігання, а не через перевірку та тестування кінцевих продуктів. Система аналізу небезпек і контролю (регулювання) в критичних точках (HACCP) - це систематичний метод, який є основою для забезпечення безпечності харчових продуктів у секторі громадського харчування. Система HACCP призначена для використання щодо запобігання виникненню небезпек, пов'язаних із їжею, від виробництва до подачі готового продукту, та інших різних операцій із харчування. Метод HACCP робить це шляхом виявлення ризиків, встановлення критичних контрольних точок, встановлення критичних меж та забезпечення перевірки заходів контролю, перевірки та моніторингу перед упровадженням. Ефективне впровадження HACCP сприятиме підвищенню можливостей закладів харчування: він захищає та допомагає вдосконалювати великі бренди та приватні заклади, сприяє довірі споживачів та дотриманню нормативних і ринкових вимог.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)424.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського