РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000746257<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

R. Raja Sudharsan 
An analysis of different biopotential electrodes used for electromyography = Аналіз різних біопотенційних електродів, що використовуються для електроміографії / R. Raja Sudharsan, J. Deny, E. Muthu Kumaran, A. Sharon Geege // J. of Nano- and Electronic Physics. - 2020. - 12, № 1. - С. 01020-1-01020-7. - Бібліогр.: 20 назв. - англ.

Вимірювання електроміографічних (ЕМГ) сигналів від людського тіла за допомогою електродів стає складною задачею завдяки використаним матеріалам, шуму, температурному коефіцієнту, болю та іншим зовнішнім порушенням під час вимірювань електроміографа для людського тіла. Проведено аналіз різних біопотенційних електродів для ЕМГ вимірювань. Він здійснюється шляхом аналізу різних матеріалів, що використовуються для виготовлення електродів, шуму, який генерується, питомого опору матеріалу, а також інвазивного (викликає біль під час вимірювання) та неінвазивного (не викликає жодного болю під час вимірювання) електродів. Відомі різні типи електродів, що використовуються для ЕМГ вимірювань, серед яких голчастий електрод більше використовується для клінічних вимірів. Але цей електрод надає велике співвідношення сигнал/шум (SNR) приблизно 120 дБ і викликає деякий біль через голчасті електроди, які будуть вставлені в шкіру людського тіла (інвазивний електрод) під час вимірювань. Так, поверхневий електрод, розміщений над епідермісом (зовнішнім шаром шкіри) людського тіла, проаналізований для вимірювання ЕМГ сигналів з конкретного положення дефекту (аналіз ходи, нейропатичні та міопатичні розлади) в організмі людини, який дає SNR приблизно 75 дБ і температурний коефіцієнт 0,0038 K<^>-1. Ці електроди виготовлені з срібла (Ag)/хлориду срібла (AgCl), який є неінвазивним електродом. Таким чином, цей тип поверхневих електродів (також одноразові поверхневі електроди) буде простішим та значно легшим для вимірювань, з низькою вартістю, а також надасть більш точні результати вимірювань ЕМГ від людського тіла без болю під час вимірювань.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р343.37 с05

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100357 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського