РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000746691<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Жук В. М. 
Основи обліково-інформаційного алгоритму розвитку сільських територіальних громад України / В. М. Жук, О. Л. Шерстюк, Ю. С. Бездушна // Фінанс.-кредит. діяльність: проблеми теорії та практики : зб. наук. пр.. - 2020. - Вип. 2. - С. 117-129. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.

Обгрунтовано обліково-інформаційний алгоритм розвитку сільських територіальних громад в Україні, що включає порядок інвентаризації ресурсного та економічного потенціалу, реалізація якого забезпечить інформаційну базу для розроблення інвестиційного паспорта територіальної громади і подальшого зростання її інвестиційної привабливості. Оцінено сучасний стан інформаційного забезпечення про ресурсний та економічний потенціал у територіальних громадах і розкрито пропозиції щодо його поліпшення для формування належного інвестиційного іміджу території. До складу об'єктів інвентаризації запропоновано включити: майно та кошти, що належать громаді (фінансово-майновий потенціал); об'єкти погосподарського обліку (людський потенціал регіону, погосподарська інвентаризація); об'єкти та суб'єкти підприємництва (підприємницькі ресурси громади - економічний потенціал); земельні та просторові ресурси громади (природний потенціал); природно-енергетичні ресурси території (природний потенціал: водні, лісові, корисні копалини); соціально-інфраструктурні об'єкти (соціально-інфраструктурний потенціал); об'єкти культурно-історичного значення (культурно-історичний потенціал). Запропоновано структуру інформації для підготовки інвестиційного паспорта населеного пункту, який розробляють за результатами інвентаризації активів і ресурсного потенціалу територіальної громади. Зазначено, що запропонований обліково-інформаційний алгоритм розвитку сільських територіальних громад є початковою складовою механізму обліково-інформаційного забезпечення капіталізації фінансово-економічного та просторово-природного потенціалу сільських громад. Його наступними кроками має стати розроблення і затвердження методик оцінки виявлених активів з метою постановки на баланс; розроблення рекомендацій щодо ведення їхнього бюджетного і господарського обліку; формування додатків до фінансової звітності та оновлення форм статистичної звітності.


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР)25 + У052.9(4УКР)232

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73250 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського