РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000747052<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Sami H. H. 
Encoding syriac letters in partition theory using extended Vigenere cipher / H. H. Sami, A. S. Mahmood // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2020. - № 1/2. - С. 37-46. - Бібліогр.: 10 назв. - англ.

Оскільки тема діаграми e-абак з'явилася в 1978 р. завдяки її застосуванню в теорії розбиттів, де це подання було однією з ідей криптографії, багато дослідників вивчають дану тему з чисто теоретичної точки зору без практичного застосування. Багато дослідників виявили до неї інтерес, почавши застосовувати суто математично, але, починаючи з останніх декількох років, вони шукали ідеї по цій темі. Досліджено шифр Віженера, який є одним із багатоалфавітних шифрів і був одним із найпопулярніших шифрів у минулому. Це обгрунтовано його простотою та стійкістю до частотного аналізу для повідомлень, закодованих за допомогою простих шифрів, таких як шифр Цезаря. Його застосування до букв сирійської мови, що є однією з найдавніших мов, зводиться виключно до читання релігійних гімнів, християнами в деяких регіонах світу, а також як мови торгівлі. У 2017 р. він був ретельно вивчений за допомогою наведеної діаграми і зробив використання більш конфіденційним серед користувачів з точки зору пошуку відповідного погодження між буквами англійської та сирійської мов. Розвинено математично ідеї шифрування та розвинено шифр Віженера. У сирійській мові були використані спеціальні знаки та символи, що нанадають можливість вирішити проблему різниці в кількості букв між двома мовами, а також використовувати шифр між буквами сирійської мови.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.21-8 + Ш161.122.31-8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського