РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000747087<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Bambura A. 
The stressed-deformed state of slab reinforced-concrete hollow structures considering the biaxial compression of concrete / A. Bambura, I. Mel'nyk, V. Bilozir, V. Sorokhtey, T. Prystavskyi, V. Partuta // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2020. - № 1/7. - С. 34-42. - Бібліогр.: 16 назв. - англ.

Для суттєвого зменшення ваги плоских монолітних залізобетонних перекриттів, фундаментів та інших плитних конструкцій все ширше застосовують в практиці будівництва ефективні вставки як окремі вироби з відносно легких і дешевих матеріалів, які розташовують в середній частині перерізу та залишають у плитах після їх бетонування. Вставки з відносно легких і дешевих матеріалів по відношенню до бетону мають на порядки меншу міцність і жорсткість, і є по суті порожниноутворювальними. Розглянуті вставки є призматичними. За розташування вставок у двох напрямках, що є характерним для більшості плитних конструкцій, отримано двотаврові перерізи, під час розрахунку яких проаналізовано вплив загальних і місцевих силових факторів. За таких умов плити необхідно розраховувати з урахуванням двовісної роботи бетону. Розглянуто напружено-деформований стан (НДС) плитних залізобетонних конструкцій з двонаправленим розташуванням вставок надано обгрунтування розрахункових схем і розрахункові залежності щодо методики розрахунку перекриттів та інших плитних залізобетонних конструкцій із двонаправленим розташуванням вставок. Наведено приклад розрахунку монолітного перекриття за запропонованою методикою, який показав, що врахування двовісного НДС бетону суттєво збільшує міцність бетону і жорсткість перекриття - на 19,3 %. Отже, врахування двовісного стиску бетону є важливим чинником під час проектування плитних конструкцій із двонаправленим розташуванням вставок.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н441.331

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського