РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000747112<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Ryzhov V. 
Improving the energy efficiency of cyclone dust collectors / V. Ryzhov, S. Pryiomov, A. Tymoshenko // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2020. - № 1/10. - С. 53-62. - Бібліогр.: 27 назв. - англ.

Проведеними дослідженнями щодо оцінки впливу введення в малоефективний циклон додаткової "обвідний" труби, що з'єднує вхідний патрубок циклону та вихлопну трубу, встановлено механізми причин підвищення енергоефективності процесу очищення повітря від пилу. Доведено, що зростання ступеня очищення пояснюється зниженням радіальної швидкості потоку під вихлопною трубою циклону. Зниження гідравлічного опору пояснюється зниженням швидкості потоку у вхідному патрубку за роздільного введенні повітря в корпус - через вхідний патрубок і "обвідну" трубу. Експериментальними дослідженнями підтверджено, що у разі введення в конструкцію циклона "обвідної" труби в найбільш небезпечної для виносу пилу області циклону (під вихлопною трубою), знижується негативно впливаючи на очистку радіальна швидкість газового потоку. Це призводить до підвищення загального ступеня очищення від пилу. Результати аналітичних розрахунків і комп'ютерного моделювання програмою "SolidWorks-2009" експериментально підтверджені під час дослідження ефективності уловлювання пилу сухого знежиреного молока в промисловому циклоні (діаметром 630 мм) з "обвідною" трубою. Такий циклон встановлений в системі пневмотранспорту розпилювальної сушарки "ЦТ-500" Ічнянського заводу сухого молока і масла (Україна). Зокрема встановлено, що в цьому випадку винесення пилу знижується практично в 2 рази, гідравлічний опір - на 15 %, а енергоефективність циклону з "обвідною" трубою підвищується, практично, в 2,43 разу. Таким чином, є підстави стверджувати про можливість значного підвищення енергоефективності циклону з "обвідною" трубою. Завдяки цьому з'являється можливість оцінки підвищення енергоефективності циклону ще на ранніх стадіях проектування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л111.513-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського