Рощін Г. Г. Досвід міжвідомчої взаємодії при наданні хірургічної допомоги в умовах надзвичайної ситуації / Г. Г. Рощін, Я. М. Сусак, І. Й. Сличко, О. В. Мазуренко, Н. І. Іскра, В. Ю. Кузьмін // Клініч. хірургія. - 2020. - 87, № 3/4. - С. 65-68. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.Мета роботи - дослідження міжвідомчої взаємодії при наданні хірургічної допомоги в умовах надзвичайної ситуації, потреби в певних видах хірургічних операцій, оцінка ефективності цивільно-військової взаємодії у секторі проведення антитерористичної операції. Представлено результати хірургічного лікування 290 поранених та хворих у медичній роті Збройних сил України, яка функціонувала в закладі охорони здоров'я на Луганському напрямі літом 2015 р. Оцінено ефективність цивільно-військової взаємодії. Застосовано методи системного аналізу, клінічний, медико-статистичний та економічний. Впровадження системи цивільно-військової взаємодії під час проведення антитерористичної операції дозволило своєчасно надати екстрену хірургічну допомогу всім пораненим та хворим, збільшити ресурсне забезпечення закладу охорони здоров'я на 39,7 %. Висновки: спільне використання наявних (цивільних та військових) ресурсів для надання медичної допомоги хворим та пораненим позитивно впливає на результати лікування. Індекс рубрикатора НБУВ: Р45,3 + Р89 + Ц7(4УКР)
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж26838 Пошук видання у каталогах НБУВ
Повний текст Наукова періодика України Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|