РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000747943<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Кіца М. 
Особливості створення популярного інтернет-ЗМІ / М. Кіца // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2020. - Вип. 4. - С. 102-107. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Розглянуто особливості створення інтернет-ЗМІ з використанням різних переваг інтернету. З моменту запуску інтернет забирає аудиторію у традиційних ЗМІ, змушуючи їх замислюватися над проблемами виживання на ринку медіа. Адаптація традиційних засобів масової інформації до цифрових умов здійснюється значною мірою з переходом з одного сектору на ринок. Відповідно, виникли такі форми редакційної роботи, коли журналісти готують свої матеріали у кількох видах, враховуючи, що інформація буде використовуватися як на вебсайті, у газеті чи журналі, так і на радіо та/або телебаченні. Сьогодні інтернет надав можливість, з одного боку, ефективно керувати інформацією, що надходить з різних джерел, а з іншого - надавати її для різних платформ. Збільшення каналів розповсюдження надало змогу ЗМІ практикувати нові схеми взаємодії з аудиторією. Після медіаінтеграції відбулася конвергенція ЗМІ, що означає поєднання виробництва медіаповідомлень різного формату завдяки використанню загальних технологій та єдиних організаційних принципів. Зважаючи на ці події, масова поява конвергентних видань, які змогли одночасно генерувати контент майже для будь-якого типу медіа, трансформуючи його відповідно, згодом призвела до виникнення цілих медіахолдингів, які змогли однаково представити себе на всіх медійних майданчиках: телебаченні, радіо, пресі, і, звичайно, в інтернеті. Однак перенасиченість таким позиціонуванням засобів масової інформації поступово втомила користувачів, які, перебуваючи в постійному інформаційному шумі, не хотіли отримувати ту саму інформацію кілька разів, подавану по-різному. Вони проводять більше часу в інтернеті, вибираючи ресурси з цікавою для себе інформацією. Насправді глядачі хотіли б побачити найповніший матеріал, із коментарями та поясненнями, посиланнями та доповненнями у вигляді фотографій і відео, тобто отримати все в одному місці.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч62с51

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського