РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000747957<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Кіца М. 
Типові мовні помилки на українських каналах телебачення / М. Кіца, А. Нечипір // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2020. - Вип. 4. - С. 211-217. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Подивіться сьогоднішні телевізійні канали, путівник та деякі програми українського телебачення. Визначте будь-які приклади сегментації програмування, з якими ви стикаєтесь. Пов'яжіть поняття вертикального та горизонтального програмування та сегментації зі щоденними процедурами людей і подумайте, як це інформує та впливає на вибір програми, який вони роблять. З часом використання телебачення змінювалося. Сучасні телевізійні процеси та розроблення технологій, таких як відеореєстратор, дистанційне управління та супутникове телебачення, зумовили різні схеми використання телебачення у британських будинках. Сьогодні ми краще контролюємо те, що спостерігаємо, і коли спостерігаємо це; ми, швидше за все, матимемо доступ до декількох телевізорів на домогосподарство; ми можемо переглядати телепрограми або перемикати канали під час комерційних перерв; і ми навіть можемо використовувати телевізор для гри в комп'ютерні ігри або для надсилання електронної пошти. Контекст перегляду телебачення також змінився в останні роки. Свого часу ми могли б сказати, що воно відрізняється від інших форм ЗМІ, таких як кіно, тому що ніколи не використовувалося у відкритому доступі. Однак сьогодні телебачення є частиною публічного середовища пабів і клубів, де великий екран надає нам змогу спостерігати за мильним весіллям чи фіналом Кубка Англії за межами внутрішнього контексту. Наприклад, ми покладаємось на телебачення, особливо на телевізійні новини, як на джерело інформації про те, що відбувається в широкому соціальному світі. Телебачення також має таку важливу функцію, як розвага. Проте телевізійні канали не лише розважають, а й формують мовну культуру населення. Тому чистота мовлення на телебаченні - це моветон. На жаль, результати дослідження довели, що на українських каналах телебачення часто трапляються мовні, мовно-лінгвістичні помилки, причому на кількох каналах телебачення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч632.174 + Ш141.14-715

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського