РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000748324<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Antoshchenkov R. 
Solution of the system of gas-dynamic equations for the processes of interaction of vibrators with the air / R. Antoshchenkov, A. Nikiforov, I. Galych, V. Tolstolutskyi, V. Antoshchenkova, S. Diundik // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2020. - № 2/7. - С. 67-73. - Бібліогр.: 20 назв. - англ.

Сучасна практика застосування вібраційних машин (ВМ) під час роботи з дрібним насінням малої ваги зіштовхується з таким небажаним явищем, як вплив на кінематику вібраційного руху частинок фракцій насіннєвої суміші аеродинамічних сил і моментів. Періодичний рух повітря відносно робочих площин ВМ виникає за рахунок коливань пакетів цих площин, які утворюють плоскі аеродинамічні канали. З цього виявляється актуальним питання дослідження процесів взаємодії робочих органів ВМ із повітряним середовищем із метою обгрунтування їх конструктивних доробок. Існуючі математичні моделі, які оцінюють параметри руху повітря відносно робочих площин ВМ, надають лише узагальнену картину та є плоскими. Наведено постановку та розрахункову кінцево-різницеву схему (КРС) розв'язання тривимірної кураєвої задачі для обчислення поля швидкостей і тиску для області повітря, що знаходиться між двома паралельними площинами, які синхронно коливаються. В задачі використано систему диференційних рівнянь для опису плинності ідеального газу. Рішення КРС здійснено за допомогою методу прогонки. Використання методу прогонки для вирішення такого роду завдань надає можливість забезпечити збіжність і стійкість розрахункових схем незалежно від кроку та інших параметрів використовуваної сітки. Наведено варіант розрахунку, що демонструє працездатність запропонованого методу для заданих крайових умов і параметрів вібраційного режиму роботи машини. Встановлено, що в робочому просторі, укладеному між двома площинами, що коливаються, мають місце як вертикальна (поперечна), так і горизонтальна (поздовжня) складові швидкості руху повітря, які змінюються за часом.


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.854

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського