РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000749107<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Болтянська Н. І. 
Забезпечення високого рівня експлуатації та ремонту машин в тваринництві / Н. І. Болтянська // Вісн. Харків. нац. техн. ун-ту сіл. госп-ва ім. П. Василенка. - 2019. - Вип. 205. - С. 361-369. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Сьогодні багато керівників господарств здійснюють пошук можливостей для економічного зростання підприємств. Одним з резервів слугує зниження собівартості продукції. Особливість функціонального призначення та експлуатації засобів механізації і електрифікації полягає у забезпеченні безперервності біотехнічного зв'язку у тваринництві: оператор - машина - тварина - навколишнє середовище. Це є можливим лише за умови постійного підтримання вказаних засобів у працездатному стані, за якого коефіцієнт готовності кожної одиниці має бути на рівні 0,95 - 0,98. Результати досліджень показали, що розподіл строків служби машин не суперечить закону Вейбулла. Встановлено, що недостатнє забезпечення окремих споживачів запасними частинами, викликане не стільки фактичними витратами, скільки проблемами у плануванні і їх розподіленні. Через відсутність прийнятних для машинобудівників науково обгрунтованих методичних матеріалів, за розрізненої інформації про фактичні ресурси та доцільну рівномірність розподілу ресурсів елементів тваринницької техніки в умовах рядової експлуатації номенклатура й норми витрат запасних частин на практиці встановлюються, як правило, на основі інженерної інтуїції працівників конструкторських організацій та досвіду фахівців ремонтних підприємств. Розглянуто розроблену математичну залежність для визначення потреби тваринницької техніки в запасних частинах зі змінними факторами: кількість однакових деталей на одній машині; кількість однакових машин; закон розподілу ресурсу деталей та його параметри; точність визначення параметрів розподілу, яка включає розмір статистичної вибірки і довірчу ймовірність; час прогнозу, яка надасть змогу забезпечити споживачів достатньою кількістю запасних частин задля підтримання техніки у працездатному стані і якісному виконанню усіх агрозоотехнічних операцій відповідно до вимог технологічного процесу. У тих випадках, коли кількість запасних частин розраховується для тієї ж самої вибірки, за якою визначено параметри розподілу, використовується точкова оцінка середнього ресурсу. Під час розрахунку потреби в запасних частинах для всієї генеральної сукупності за умови визначення параметрів розподілу ресурсу за окремими статистичними вибірками використовується нижня двобічна оцінка середнього ресурсу, що відповідає найгіршому варіанту експлуатації машин і гарантує з певною ймовірністю достатність запасних частин.


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.9-9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61599 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського