РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000749284<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Чечоткін В. В. 
Альтернативне кредитування в аграрному секторі економіки України: P2P-кредитування фермерів / В. В. Чечоткін, О. С. Пристемський // Бізнес Інформ. - 2020. - № 3. - С. 98-103. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Розглянуто можливість альтернативного кредитування невеликих фермерських господарств, оскільки кредит є формою руху позичкового капіталу та невід'ємним атрибутом механізму господарювання для всіх економічних суб'єктів. До того ж, використання позикових коштів позитивно впливає на фінансов діяльність сільськогосподарських виробників. Ці кошти передбачають: збільшення фінансового потенціалу виробника; можливість прискорити оборот вкладених коштів; збільшити рентабельність власного капіталу. Багато малих фермерських господарств не можуть отримати потрібну позику в банків через відсутність обороту у фінансовій звітності, відсутність застави, погану кредитну історію. Крім того, низький рівень ліквідності банківської діяльності та політичні процеси в Україні призвели до консервативної політики кредитування сільськогосподарського сектора. Поява нових бізнес-моделей у фінансовому секторі може бути одним із найсучасніших та найефективніших інструментів залучення кредитів. Тому в статті розглянуто можливість запровадження для невеликих фермерських господарств P2P- кредитування - запозичення фінансових ресурсів, які надаються без застави, від приватних інвесторів. Проаналізовано спеціальні кредитні програми, які вітчизняні банки розробляють для аграрних виробників. Розглянуто сучасні та дієві інструменти залучення кредитних ресурсів. Описано процес оформлення заявки по отриманню позики на Інтернет-майданчику. Виокремлено переваги P2P-кредитування для сільськогосподарського виробника. Сформульовано його недоліки як для інвестора, так і для позичальника. Запропоновано кроки для сприяння розвитку Інтернет-кредитування та збільшення фінансових ресурсів у агарному секторі економіки.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.25 + У9(4УКР)320-93

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського